• Čeština
  • Slovenština
Report vygenerován: 9. 5. 2024 15:37:27 pro Example eshop

Výsledky auditu

Při kontrole sortimentu jsme prověřili celkově 6 790 produktů, z kterých je na Heurece 6 760 spárovaných. Ty jsou nejčastěji na 3. pozici produktové karty, přičemž průměrně soutěží s 18 konkurenčními nabídkami. Sortiment jsme rozdělili do čtyř kategorií podle toho, jak v auditu obstál.* V kontrolách auditu jsou zahrnuté pouze spárované produkty.

2 596
produktů

v pořádku
Detail
1 592
produktů

s problémem
Detail
3 496
produktů

s upozorněním
Detail
4 952
produktů

s doporučením
Detail

Rozdělení produktů dle kategorií

KATEGORIE / POZICE DLE CENY1.2.3.4.5.6.7.8.9.10+Σ PRODUKTŮ
Hokejky2 665
Hokejové doplňky498
Hokejové rukavice357
Brusle na led250
Hokejové tašky223
Hokejové dresy204
Hokejové helmy197
Hokejové kalhoty179
Hokejové chrániče holení169
Brankářské vesty163

Nejčastější konkurenti

E-shopLevnějšíStejněDražší
Decathlon87 %5 %8 %
MUZIKER.cz59 %1 %40 %
Hokej-profi59 %1 %40 %
Sportisimo77 %1 %23 %
eFitness.cz80 %0 %20 %
Digiboss36 %1 %63 %
ONLINESHOP.cz7 %0 %92 %
TN trade6 %0 %94 %

Problémy

30

Nespárované produkty

Produkty jsou nespárované, protože jim chybí a nebo nemají správně vyplněné parametry podle požadavků Heureky. O tom, jak si s párováním poradit, se dočtete na jejich blogu.

Detail
3

Produkty s nulovou nebo zápornou cenou

Nulové či záporné ceny ve feedu způsobí, že se produkty nedostanou do inzerce na srovnávači. Zjistěte, o které produkty jde a následně jejich cenu upravte v elementu PRICE_VAT.

Detail
42

Nabídky nemají nastavené ceny za dopravu

Bez této informace se vaše produkty nedostanou na biddované pozice. Cena za dopravu je taktéž důležitý rozhodovací prvek pro zákazníka.

Detail
94

Produkt je sám v produktové kartě

Jestli víte o několika konkurentech s podobnou nabídkou, existuje pravděpodobnost, že je produkt spárovaný do nesprávné karty na Heurece. Doporučujeme zkontrolovat správnost elementů PRODUCTNAME a CATEGORYTEXT podle požadavků Heureky a nebo kontaktovat zákaznickou podporu Heureky. Nemusí se však jednat o problém v případě, že nabízíte specifický sortiment.

Detail

Upozornění

777

Nabídky jsou na kartě nejdražší

Mezi všemi nabídkami je ta vaše nejdražší. Koukněte, který sortiment máte na Heurece nejdražší a jestli není možné jej zlevnit.

Detail
1 389

Konkurenti prodávají produkt pod mou nákupkou

Vaši soupeři na produktové kartě prodávají sortiment levněji, než je hodnota vaší nákupní ceny. Prověřte si, zda nejsou limity dané dodavatelem, popřípadě se zamyslete, jestli nemůžete svou nabídku ještě zlevnit.

Detail
1 775

Nabídky na 11. a nižší pozici

Produktová karta Heureky vypisuje jen 10 nabídek v seznamu podle ceny, další si zákazník musí manuálně zobrazit. Svou šanci na proklik určitě zvýšíte, když se podaří produktům dostat mezi prvních 10 nabídek.

Detail
1 286

Min. o 30 % dražší oproti nejlevnějšímu konkurentovi

Tak výrazný cenový rozdíl může při velkém počtu konkurentů způsobit, že vaše nabídka zapadne na nejnižší příčkách produktové karty. Pokud není možné manipulovat s cenou, ujistěte se, že dokážete dodat zboží ihned, za nízkou cenu a nebo zdarma. Případně popřemýšlejte o přibalení dárečku k objednávce.

Detail
3

Konkurent se stejnou cenou doručí objednávku zdarma

Jiný e-shop nabízí produkt za stejnou cenu jako vy, přičemž má navíc dopravu zdarma. Ve výsledku je levnější a zákazník ho pravděpodobně upřednostní. Zkontrolujte, o které produkty jde a zda se dá hýbat s jejich cenou, popřípadě s cenou dopravy.

Detail
37

Konkurent se stejnou cenou přikládá i dárek k nákupu

Jiný e-shop na kartě nabízí produkt za stejnou cenu jako vy a ještě k nákupu přibalí i dárek. Má díky tomu nad vámi převahu. Zkontrolujte, o které produkty jde a zda lze upravit jejich cena, popřípadě přibalte dárek k nákupu i vy.

Detail
780

Méně než 5 nabídek v kartě

V produktové kartě Heureky je méně než 5 nabídek. Využijte příležitost a pokuste se odlišit rychlostí či nízkou cenou dopravy, popřípadě přibalte k objednávce dárek. Málo nabídek v kartě však může signalizovat i to, že je produkt špatně spárovaný.

Detail
1 883

Nabídky s dlouhou dobou dodání

Minimálně 5 konkurenčních nabídek s nižší cenou má lepší dostupnost než vy. Pokud nelze snížit cena, prověřte, zda můžete zboží dodat dříve.

Detail
328

Produkty prodávané pod nákupní cenou

Na prodeji těchto produktů jste ztrátoví, a zároveň můžete přijít do sporu s dodavatelem zboží a jeho doporučenými prodejními cenami.

Detail

Doporučení

5 326

Produkty mimo bidding

V momentě kontroly nebyly tyto produkty v biddingu. Problém může nastat v případě, že se vaše nabídka nezobrazuje mezi prvními a nejde vidět ve srovnání podle ceny.

Detail
438

V biddingu je moje nabídka nejdražší

V seznamu biddovaných nabídek je vaše nabídka nejdražší. Snížením ceny by mohla získat lepší pozici a zvýšila by se její konkurenceschopnost. Když to spojíte s nižší cenou za dopravu a dárkem k objednávce, budete mít nad konkurenty rozhodně navrch.

Detail
287

V biddingu je moje nabídka nejlevnější

Cena těchto produktů v biddingu je mezi všemi biddovanými nabídkami nejlevnější. Můžete uvažovat o mírném zvýšení ceny a získat tak z každé objednávky více.

Detail
14

Jsem nejlevnější a druhá nabídka je o více než 10 % dražší

Cenový rozdíl mezi vaší a druhou konkurenční nabídkou je 10 % a více. Můžete zvážit zvýšení ceny produktů, čím by mohl vzrůst i zisk.

Detail
372

Jsem nejlevnější na kartě

Vaše nabídka je na produktové kartě, v seznamu podle ceny na prvním místě. Zkontrolujte, o které produkty se jedná a následně můžete uvažovat o mírném navýšení ceny tak, abyste si udrželi pozici a zároveň měli vyšší zisk.

Detail